Gdzie kupujecie suplementy?

Gdzie kupujecie suplementy?
5 (100%) 1 vote

Jak w temacie ludziska xD gdzie kupujecie suplementy, chodzi mi o takie wspomagające odchudzanie. Chodzicie do sklepu z tymi rzeczami, może w aptekach, sklepy internetowe, a może jakieś markety??? Dajcie znać bo często mnie zastanawia czemu na przykład w aptece coś kosztuje 40zł, a w sklepie online to samo 25zł…

Wasze komentarze:

  1. głupie pytanie czemu…apteka to budynek, to pracownicy, to rachunki to magazyn….sklep internetowy to? strona i jeden ludź plus magazyn w domu w piwnicy. Koszty prowadzenia działalności mniejsze to i marża mniejsza, ot co, ja zamawiam głównie w necie bo taniej nawet z wysyłką.

  2. tak, masz rację, ale internet ma też jedna wadę, chodzi o to, ze dość łatwo trafić tam na podróbki. Nie zawsze wiesz czy dany suplement jest tani przez to co piszesz czy po prostu sprzedawca ma jakiś chiński zamiennik, a nie ukrywajmy, mało tu w tym kraju ludzi uczciwych. Pół biedy jak kupiz i nie pomoze, ale gorzej jak coś ci się stanie, potem spróbuj dochodzić swoich praw, droga przez mękę, ja bym kupowała w aptece.

  3. hahaha, skąd te markety przyszluy ci do glowy :P to lepiej daruj sobie odchudzanie jak chcesz po marketach kupować :P apteka, jedyne pewne miejsce, masz gwarancję oryginalmości i bezpieczności.

Dodaj komentarz