jaki środek na przedłużenie stosunku ???

jaki środek na przedłużenie stosunku ???
5 (100%) 1 vote

Mam do was ludziska takie jedno pytanie bo może ktoś tutaj tez się zmaga z tym, ze dochodzi prawie zaraz po wniknięciu w kobietę…musze powiedzieć ze to jest masakra i chce z tym zacząć walczyc. Dlatego zwracam się z taką prosbą czy ktoś może powiedzieć jakiś srodek na przedluzenie stosunku jest według niego dobry. Może macie doświadczenie z tymi rzeczami bo dużo tego na rynku i ciężko się zdecydować niestety?

Wasze komentarze:

  1. ciężko w zasadzie cos powiedzec z tego powodu, ze u mnie to chyba jest rodzinne. Ja mam z tym problemy i wiem ze mój brat tez narzeka na to. Kupiłem sobie kiedyś taki preparat co go w tv często reklamowali i mnie nawet trochę pomagał, a z kolei mojemu bratu w ogóle. Widac wiec ze na jednego coś działa, a na drugiego już nie.

  2. Może i tak być, nie wiem, ale jak chcesz żeby ci cos polecić to ja stosuje climax control i w zasadzie to sobie go chwale. Jedyne co denerwuje to kurewsko wysoka cena, nie wiem czemu tyle to kosztuje, trzeba kupować takie większe pakiety bo wtedy fatycznie jest sporo taniej. Na przykład jak kupujesz 2 opakowania to dostajesz do tego jeszcze jedno w gratisie. Działanie jest niezłe choć nie można się do końca sugerować tym co pisze producent.

  3. Ła tam z tymi reklamami to zawsze tak jest, ten climax control nie działa może idealnie, ale efekty ewidentnie są, wreszcie czuje, ze moja dupeczka jest zaspokojona bo bardzo ja kocham i balem się ze mni w końcu zostawi, taki szybki strzelec to nic dobrego…

  4. No właśnie nie,tego w aptekach to raczej nie masz co szukać bo szkoda czasu, ja to kupowałem na stronie producenta czyli na climaxcontrol.pl tam jest taka zakłada do składania zamówienia. Gdzieś na tej stronie kiedyś przeczytałem, ze producent sprzedaje to tylko na swojej stronie i nie robi zadbnych kombinacji alpejskich, wiec wnioskuje z tego, ze nie masz co czasu tracic.

  5. W zasadzie preparat jest w miare przyzwoity, duże trochę te tableki i mam problemy z łykanie i długo się czeka na pierwsze efekty, te 4 dni to trochę za krotko chyba bo tak se producnet pisze na stronie. gólnie jest jest ok.

  6. Sporo tych roznych prearatow już przeleciało mi przez żołądek i faktycznie ten jest najlepsze. Dla mnie nawet kilka minut to dużo bonaprawde byłem krótkodystansowcem.

  7. a u mnie to jakiś problem cholera po tym jest bo stosunek wydłuży to prawda, ale coś mam teraz większe problemy ze wzwodem :/ dziwne trochę, wiecie o co chodz, zbieg okoliczności?

Dodaj komentarz