co sądzicie o suplemencie tristeron?

co sądzicie o suplemencie tristeron?
5 (100%) 1 vote
Załącznik: opakowanie Tristeronu
Załącznik: opakowanie Tristeronu

Siemanko panowie, mam do was takie pytanie. Od pewnego czasu zacząłem chodzi na siłownie i szukam jakiegoś lekkiego suplemnety do siły. Ten tristeron według was będzie dobry tutaj? Może ktoś stosował i podzieli się opinią na jego temat, co?

Tristeron - opinie użytkowników:

  1. Czy ktoś może wie jak to się powinno stosować? Ja dostałem to od kumpla, który na wyspy wyjezdzał i już mu niepotrzebne i teraz nie mam z nik kontaktu poki co, a zapomniałem zapytać jak to się dawkuje, będę naprawdę wdzięczny za pomoc.

  2. Kupiłem sobie to w sumie z takiej czystej ciekawości bo w sumie nie chciało mi się wirzyć, ze taki kombajn to w ogole bdzie ok, ale okazuje się, ze to działa. Cena jest wysoka, ale jednak warta tego bo to co pisze producent prawie w całości się sprawdza. Wiadomo, ze nic nie jest idealne, ale generalnie to jestem jednak zadowolony z tego produktu i mysle, ze mogę go polecić.

  3. Kurcze co mm pompę po tym na siłowni to mała bania. Rezultaty jeśli chodzi o myślenie to tak średnio, w pracy nie widze, zebym miałm lepsze zapamiętywanie, ale jednak siła i wytrzymałość po tym są. Kupiłem bo skład jest ok, nie wsadzili tam żadnego syfu.

  4. Obawiałem się trochę czy to bezpieczne bo mam złe doświadczenia, ale ten tristeron jest ok. I myslenie, i koncetracja i siły więcej, wiec jak dla mnie ok.

  5. Domyślam się ze w aptekach tego nie ma, ale ze sklepy takie co sprzedają suplementy tez nie mają to juaz trochę dziwne. Kupiłem to w końcu u producenta i okazuje się, ze efekty są ok, ale dziwne ze tylko tam można to kupic, to jedyna wada bo tak to jest ok.

  6. Według mnie to ściema. Jedyne co nie jest oszystwem w tym suplemencie to chyba tylko to, ze skład jesty faktycznie bezpieczny…ludzie piszą na forach komentarze ze im muły rosną i w ogóle jakieś tam dziwne historie, ale mnie to wszystko brzydko pachnie. Wydaje mi się, ze to lipa straszna jest i tyle niestety… ja nie polecam.

  7. Nie wiem jakie opinie ma ten produkt, ale dla mnie jest ok. Na pewno pomaga ten suplement przy codziennych trenigach na siłce. Szkoda, ze nie ma takiego kopa jak pisze producent, ale i tak nie jest źle.

  8. Kupiłem to sobie i biorę już drugi tydzień w sumię i widzę pierwsze efekty. Nie wiedziałem za bardzo czy warto, a komentarze na forach różne, ale okazuje się, ze niepotrzebne się obawiałem.

  9. Sam tristeron to w zasadzie jest ok i specjalnie nie mam się do czego przyczepić. Jedyne co lipa to to, ze kurcze strasznie duże te tablety są,popijam je mlekiem i jest lepiej wtedy. Na pewno plus też za to, że rośnie koncentracja po tym.

Dodaj komentarz