nicorin działa?

5.0
01
Załącznik: opakowanie Nicorinu
Załącznik: opakowanie Nicorinu

Słyszał może ktoś z was o tych tabletkach pomagających rzucić palenie nicorin? Pytam bo to co dostępne w aptekach na mnie nie działa i może warto sprónwac czegoś takiego nikonwencjonalngo. Mieliście z tym stycznośc? Działa to?

Nicorin - opinie z forum:

 1. Wiecie może czy to są takie tabletki do życia jak te środki co w tv reklamują czy nicorin to faktycznie takie normalne tablety do połykania jak jakieś suplementy?

 2. Czy ktoś może się orientuje czy jest jakaś możliwość żeby to sobie kupić taniej? Cena u producenta trochę nie na mój portfel, ale sporo dobrych opinii o tym jest to się zastanawiam czy nie kupić dla siebie. Jak ktoś wie to niech da znac proszę.

 3. Kurde co ja się męczyłem z tym żeby wreszcie rzucić to cholerne palenie…żadne gówno co w aptekach można kupić mi nie pomagało. W sumie w akcie desperacji już kupiłem sobie ten nicorin i okazuje się, że było warto choć cena wysoka i trochę miałem obawy czy to działa na pewno. Jest ok, powolnie, ale jednak rzucałem palenie.

 4. Dla mnie najważniejsze jest to, ze nie ma tu skutków ubocznych. Działanie jest ok, ale w innych produktasch chciało mi się wymiotować po tym, a w tym wypadku tak nie ma i dlatego polecam. Wiele osób ponoć ma problemy z wymiotami, tak wnioskuje z komntarzy co ludzie po różnycn forach pisza.

 5. Kurde w końcu coś na rzucanie palenia co ma bezpieczny skład bo z tym to różnie bywa. Kupiłem i się nie zawiodłem. Trochę się czeka na działanie, ale po 32 latach wreszcie rzuciłm to gówno!!!

 6. Nie działa i tyle!!! Znów dałem się jak dziecko nabrać na te wszystkie denne opinie co to se chyba sam producent pisze. Nie miałem jak sprawdzić czy ktoś to stosował z moich znajomych no i sobie kupiłem tak w ciemno. Rezultaty są żadne, wcale nie mam mniej ochoty na palenie, ja wiem, ze silna wola i takie tam, no ale ta nikotyna to chyba musi mi dawac takie poczucie spełnienia nie. Ze się niby napaliłem, a nie tak…

 7. Sprawdziłem najpierw ile kosztuje ten nicorin to się trochę przeraziłem, ale ostatecznie sobie to kupiłem i jestem zadowolony z efektów. Rezultaty są ok, choć cena jednak mogłaby zejść lekko. Rzuciłem jednak w końc to palenie.

 8. Kurde ciesze się ze jest skuteczny ten środek na rzucanie palenia bo miałem trochę obawy. Najpierw kupłem, a potem czytałem komentarze na różnych forach i ludzie to różnie piszą. Wydaje mi się, ze to tego potrzeban jest jednak także determinacja. Ten środek wspomaga, a ja naprawdę chciałem rzucić palenie tylko po innych srodkach tego typu miałem efekty uboczne w postaci wymiotów, a tutaj jet ok.

 9. Szkoda ze w aptece teog nie ma bo może byłoby trochę taniej, ale tak to uważam, ze to pomaga, ale silna wola tez potrzebna, jak zawze zresztą chyba.

 10. Ktoś orientuje się jak działa ten produkt bo jeśli tak samo jak te inne gówna to nie wiem czy mam ochotę znów na rzyganie… dajcie znać proszę.

 11. Sprawdziłam na opakowaniu producenta. Producent jest usadowiony w Union of Comoros czyli w Związku Komorów, który jest członkiem Ligi Arabskiej. Jednym ze składników suplementu jest ziele kudzu root, w ilości 50 mg, które ma działanie uspokajające, rozluźniające i wspomagające przy leczeniu z nałogu alkoholizmu i nikotynizmu.
  Kudzu root można kupić w Polsce w większej dawkowanej ilości niż oferowana w Nikorin.
  Jest suplementem dostępnym i kwalifikowanym przez Ministerstwo Zdrowia: “Kudzu Root concentrated” 90 tabl. po 500mg za 49,20 zł w aptece internetowej. Dopuszczalna dawka 4 tabl/dobę.
  Kudzu root jest dopuszczony do obrotu w Unii Europejskiej. Ten sprzedawany w polsce jest produkowny w Kanadzie.
  Wybierajcie

 12. Palę od 20 lat i przypadkowo usłyszałem o tym produkcie. Zamówiłem go i dopiero po kilkudziesięciu tabletkach zaczynam jako tako odczuwać jego działanie. Zawsze byłem neutralnie nastawiony do tego typu preparatów, ale dzięki tym tabletkom ograniczyłem dzienne palenie (wyeliminować się chyba nie da w moim przypadku) co już jest moim małym sukcesem.

Dodaj komentarz