PsoriFix – czy skuteczny na próblemy skórne? Wasze opinie

Łuszczyca to jedna z najczęstszych chorób dermatologicznych, która z racji generowania nieestetycznych zmian skórnych, może znacząco obniżać samoocenę oraz utrudniać kontakty towarzyskie. Podstawą jej leczenia jest odpowiednia pielęgnacja – a taka zapewnia specjalistyczny krem Psorifix.

Co to jest?

Opakowanie Psorifix

Łuszczyca to choroba wymagająca przede wszystkim skutecznego natłuszczania skóry i odbudowania lipidowego płaszcza ochronnego. Skuteczny krem na łuszczycę zawiera naturalne, niepodrażniające skóry składniki, które łagodzą uciążliwe objawy choroby – łuszczenie skóry, zaczerwienienie i świąd. Ponadto krem zapewnia skuteczną profilaktykę nawrotów choroby.

Krem pielęgnujący skórę łuszczycową skomponowany jest w oparciu o aktywne składniki roślinne o udowodnionym korzystnym wpływie na przebieg dermatozy. Zapewniają one przywrócenie fizjologicznej skóry, bez naruszania ochronnej bariery naskórka. Dzięki temu wyeliminować można pielęgnację skóry przypadkowymi i nierzadko pogarszającymi stan skóry kosmetykami.

Skład kremu PsoriFix

Skóra dotknięta łuszczycą wygląda bardzo nieestetycznie, co wynika z przewlekłego i bardzo uciążliwego charakteru choroby. Składniki skutecznego kremu leczniczego to:

  • wyciąg z brzozy, który jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków na łuszczycę; poprawia mikrokrążenie krwi, oczyszcza skórę oraz wspomaga układ odpornościowy
  • olejek z drzewa herbacianego działający odkażająco i zmiękczająco na naskórek, co łagodzi objawy choroby – łuszczenie i przesuszenie skóry, a także zapobiega rozwojowi zakażeń
  • glistnik jaskółcze ziele działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, ponadto wspomaga regenerację skóry; redukuje dyskomfort generowany świądem skóry
  • olejek jałowcowy działa na skórę odkażająco i łagodząco

Producent dokumentuje wysoką jakość składników certyfikatami zaświadczającymi o ekologicznym pochodzeniu substancji roślinnych.

Skuteczność kremu

Problemy skórne?

Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, krem łagodzący objawy łuszczycy wykazuje dużą skuteczność względem wszystkich objawów skórnych choroby. Przede wszystkim dogłębnie odżywia skórę, dzięki czemu nie jest przesuszona i podrażniona. Łuszczenie się skóry jest zdecydowanie mniej uciążliwe, a świąd ustępuje.

Bardzo ważnym elementem terapii łuszczycy jest ponadto profilaktyka zakażeń skóry, która pozbawiona jest bariery ochronnej, a zatem jest bardziej podatna na działanie drobnoustrojów. Olejki zmiękczają naskórek, łagodząc łuszczenie, zaś usprawnienie krążenia krwi wspomaga regenerację skóry i odżywia ją. Ponadto krem daje efekt łagodzenia i chłodzenia skóry. Według producenta wszystkie te korzystne oddziaływania na skórę łuszczycową powodują zauważalną poprawę jej kondycji i zapobiegają nawrotom choroby.

Dawkowanie

Warunkiem skuteczności terapii antyłuszczycowej jest regularna pielęgnacja skóry. Krem powinien być zatem aplikowany dwa razy dziennie. Chorobowo zmienioną skórę należy starannie umyć, a następnie nanieść niewielką ilość kremu. Następnie należy rozprowadzić preparat równomiernie na powierzchni skóry, po czym pozostawić na co najmniej 15 minut.

Terapię taką warto stosować stale, nie ograniczając się jedynie do okresów zaostrzenia choroby. Także gdy skóra jest w dobrej kondycji, warto pielęgnować ją odpowiednim preparatem, który ograniczy nawrotowe epizody choroby. Systematyczność w odżywianiu i łagodzeniu skóry to najlepsza walka ze zmianami łuszczycowymi.

Cena PsoriFix

W przypadku chorób skórnych warto skonsultować się z lekarzem

Producent deklaruje skuteczność terapii antyłuszczycowej na poziomie 95%, co jest bardzo imponującym wynikiem. Biorąc pod uwagę niską skuteczność dostępnych w drogeriach i aptekach środków pielęgnujących, cena za niezwykle skuteczną terapię trudnej do wyleczenia choroby skórnej, jaką jest łuszczyca, nie jest zatem wysoka.

Starannie wyselekcjonowane bio – składniki, badania kliniczne oraz gwarancja satysfakcji – to musi kosztować. Jednak złagodzenie łuszczenia, swędzenia i zaczerwienienia skóry warte jest każdej ceny. A PsoriFix często dostępny jest w atrakcyjnej ofercie cenowej obejmującej 50% zniżkę – wtedy koszt terapii jest naprawdę korzystny cenowo.

Gdzie kupić PsoriFix

Tylko producent oferuje składniki roślinne z certyfikowanych upraw, których przewagą nad innymi formułami pielęgnacyjnymi jest imponująca skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Preparat o leczniczym i pielęgnacyjnym działaniu powinien być zakupiony wyłącznie na oficjalnej stronie. Daje to gwarancję opatentowanej, oryginalnej receptury kremu i skuteczności jego działania.

Zakup na stronie producenta to ponadto gwarancja zwrotu pieniędzy w razie braku zadowolenia oraz atrakcyjne rabaty cenowe – zniżki sięgające 50% oraz zestawy w korzystnej cenie.

Psorifix - opinie z forum:

  1. Borykam się z łuszczycą już kilka lat unikam wychodzenia na basen czy plaże, chodzę ubrany od stóp do głów. Wstydzę się tego, jak wygląda moja skóra ;/;/

  2. wiadomo, łuszczycy to nie wyleczy do konca – nie ma takiego środka, ale przynajmniej zmiany są mniejsze i to zdecydowanie widać, to cud jakis…

Dodaj komentarz