Rhino Correct – korekta nosa bez operacji plastycznej. Czy naprawdę warto? Wasze opinie

Jednym z najważniejszych elementów twarzy determinującym jej wygląd jest nos. Zajmując kluczowe, centralne miejsce na twarzy, może nadać jej charakteru delikatniejszego lub nieco bardziej ciężkiego. Dotychczas jedyną możliwością korekty kształtu nosa była niezwykle bolesna i kosztowna operacji rhinoplastyki, czyli operacja plastyczna nosa. Teraz jest znacznie mniej inwazyjna, bezpieczniejsza i tańsza alternatywa – Rhino Correct

Co to jest?

Rhino Correct

Rhino Correct to starannie skonstruowana i odnosząca sukcesy na całym świecie szyna  korekcyjna przeznaczona do korygowaniu kształtu nosa. Producent obiecuje skuteczną i efektowną, a co najważniejsze – bezoperacyjną i bezpieczną korektę nosa. Dotąd, aby skorygować wielkość i kształt nosa, konieczne było wycinanie chrząstki nosowej oraz łamanie i ponowne składanie kości nosa.

Brzmi przerażająco, prawda? Na szczęście takie brutalne metody mogą już odejść w niepamięć – teraz wystarczy noszenie klipsa na nos Rhino Correct, aby subtelnie, aczkolwiek zauważalnie zmodyfikować kształt nosa. Oddziałując na elastyczną i podatną na odkształcenia tkankę chrzęstną nosa, szyna korekcyjna Rhino Correct wpływa na kluczowe aspekty wyglądu nosa, a tym samym – całej twarzy. Prosty, kształtny i subtelny nosek bez operacji plastycznej? To możliwe!

Jak zbudowany jest produkt i jak działa?

Rhino Correct to szyna korygująca wykonana z elastycznego i komfortowego w użyciu tworzywa – ortohelu. Producent zapewnia o bezpieczeństwie jego stosowania i braku reakcji alergicznych. Istotą działania Rhino Correct jest starannie przemyślana konstrukcja, oparta na elastycznym trzonie, kompatybilnym z anatomią nosa, oraz wypustkami przytrzymującymi i modyfikującymi kształt nosa. Zaciśnięcie klipsa na nosie powoduje efektowne oddziaływanie na chrząstki nosa w celu skorygowania ich wymiaru i kształtu. Jak Rhino Correct oddziałuje na nos?

 1. zwęża zbyt szeroki czubek nosa;
 2. podnosi opadający z wiekiem czubek nosa;
 3. poprzez podniesienie czubka nosa skraca jego długość;
 4. przywraca symetrię nosa;
 5. redukuje nierówności na grzbiecie nosa;

Ostatecznym efektem stosowania jest prosty i zgrabny nos bez nieprawidłowości w budowie, który odmładza, czyni rysy twarzy subtelniejszymi i bardziej kobiecymi oraz skutecznie leczy kompleksy generowane niekształtnym nosem.

Rhino Correct – dzisiaj 23.04.24 w promocji -50%

Skuteczność Rhino Correct

Producent Rhino Efect obiecuje spektakularne efekty w zakresie korygowania kształtu nosa, bez konieczności zabiegu operacyjnego. Możliwa jest umiarkowana korekta kształtu elementów chrzęstnych nosa, jednak nawet niewielkie zmiany w anatomii nosa przekładają się na zauważalny efekt wizualny. Już nawet niewielka zmiana konkretnego wymiaru chrząstki, np. szerokości czubka nosa czy jego długości, rzędu kilku milimetrów, może radykalnie zmienić wygląd nosa i twarzy, nadając im lekkości i subtelności.

Wrodzony, niekorzystny kształt nosa czy konsekwencje urazów są często źródłem kompleksów i frustracji. Zbyt duży, szeroki bądź asymetryczny nos może bowiem skutecznie zaburzyć proporcje twarzy i wpłynąć niekorzystnie na wizerunek. Z Rhino Efect problem niekształtnego nosa znika bezpowrotnie. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej, bezbolesnej i bezpiecznej dla zdrowia metody, zgodnie z obietnicami producenta już wkrótce zobaczysz w lustrze odbicie zupełnie nowej osoby – bardziej pewnej siebie, atrakcyjnej , z harmonijnymi rysami twarzy.

Stosowanie i sposób użycia

Operacja nosa być może nie będzie potrzebna, lecz najlepiej skonsultuj się z lekarzem

Elastyczna i komfortowa w noszeniu nakładka korygująca na nos Rhino Effect przeznaczona jest do regularnego stosowania. Brak konieczności stałego noszenia szyny korygującej to niewątpliwa metoda zalety, gwarantująca dyskrecję jej stosowania. Zalecany przez producenta czas korekty nosa z użyciem Rhino Effect to zaledwie kwadrans dziennie lub około dwóch godzin 3 – 4 razy tygodniu.

Już po 1 – 2 miesiącach stosowania zacznie się kształtować Twój nowy nos – zgrabny i proporcjonalny. Ruino Effect dostępny jest w dwóch rozmiarach, ponadto posiada możliwość regulacji na drodze przekręcenia silikonowych wypustek.

Cena

Wiesz, ile kosztuje operacja plastyczna nosa? To wydatek rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. A cierpienia związanego z wykonaniem zabiegu i ryzyka powikłań pooperacyjnych nie da się wycenić. Natomiast Rhino Correct to niedroga i skuteczna alternatywa dla rhinoplastyki.

Dodatkowymi korzyściami są atrakcyjne rabaty cenowe na stronie producenta oraz gwarancja zwrotu pieniędzy w razie nie spełnienia przez produkt oczekiwań klienta. Korekta nosa z Rhino Efect jest zatem nie obarczoną żadnym ryzykiem – także finansowym – metodą zmiany kształtu nosa na bardziej atrakcyjny.

Rhino Correct – dzisiaj 23.04.24 w promocji -50%

Opinie

Wybrane komentarze naszych użytkowników:

aż dziwne, że to działa!!;D sam się zdziwiłem jak zamówiłem, efekty nie są tak spektakularne jak po operacji, ale jednak jakieś są a to już cud 😉

Gdzie kupić Rhino Correct?

Jak każde innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, także szyna korygująca kształt nosa Rhino Effect może znaleźć swe marne imitacje o ograniczonej skuteczności.

Taki zakup mija się jednak z celem, gdyż tylko opatentowana formuła i oryginalna produkcja warunkują realny wpływ Rhino Effect na kształt nosa. W dobie kultu piękna i nienagannego wyglądu wiele osób szuka skutecznego rozwiązania swoich kompleksów – Rhino Effect daje możliwość zmiany swego życia na lepsze, co z pewnością zachęci nieuczciwych sprzedawców do czerpania z tego tytułu korzyści, ale niestety kosztem oszukiwania klienta.

Aby mieć pewność skuteczności działania Rhino Effect, należy zakupić wyłącznie oryginalny produkt na stronie producenta: www.rhinocorrect.com.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.7]

Rhino Correct - opinie z forum:

 1. Po urazie nosa jest on lekko asymetryczny. Czy ktoś to używał i może potwierdzić jego skuteczność? Boję się operacji plastycznej, poza tym to ogromny koszt…

  Odpowiedz
 2. aż dziwne, że to działa!!;D sam się zdziwiłem jak zamówiłem, efekty nie są tak spektakularne jak po operacji, ale jednak jakieś są a to już cud ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz