Alga DermoLift Elixir – produkt kosmetyczny na który czekałaś, czy marketingowa papka? Sprawdzamy!

Pojawianie się zmarszczek na skórze jest czymś naturalnym i wynika po prostu z naszego stopniowego starzenia się. W przypadku skóry powodem tego jest spadająca produkcja kolagenu.

Skóra traci swoją sprężystość i dobre nawilżenie, przez co zaczyna się zapadać. To również tzw. zmarszczki mimiczne, powstające w miejscach, gdzie regularnie dochodzi do zaginania się skóry.

Współczesna medycyna oferuje oczywiście wiele rozwiązań, dzięki którym można zatrzymać młodość skóry na dłużej. Dużą popularnością cieszą się na pewno zabiegi medycyny estetyczne. Choć potrafią być skuteczne, to jednak nadal sporo kosztują, a przy tym w niektórych przypadkach niosą ze sobą ryzyko wystąpienia powikłań. Czy w takim razie jest inna alternatywa, dzięki której można zachować młodość skóry na dłużej?

Alga DermoLift Elixir – Co to jest?

Rozwiązania proponuje rynek produktów kosmetycznych, który także bardzo dynamicznie się rozwija i jednym z nich jest krem, któremu teraz przyjrzymy się nieco bliżej.

Jeśli słyszeliście o zabiegach medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, to na pewno doskonale znacie efekty, jakich można się spodziewać. W czasie zabiegu kwas ten jest wstrzykiwany tuż pod skórę. Powoduje on natychmiastowe odżywienie i poprawę elastyczności skóry. Jednocześnie wzrasta produkcja kolagenu. Warto mieć świadomość tego, że już przed 30 rokiem życia można borykać się z jego niedoborem, wyjątkowo szybko!

Dlaczego o tym wspominamy? Głównym składnikiem kremu Alga DermoLift Elixir jest właśnie kwas hialuronowy. Jak zapewnia jednak producent, w tym przypadku mamy do czynienia z bezpieczną opcją odmładzania skóry. Składnik dostarczamy poprzez jego wcieranie w skórę, a nie bezpośrednie wstrzykiwanie. To właśnie jego obecność, w wysokiej jakości formie, ma gwarantować szybkie efekty odmłodzenia skóry, niezależnie od wieku.

Składników jest tam oczywiście więcej, i przyjrzymy się im nieco później za chwilę. Podsumujmy teraz to, co obiecuje producent tego kremu. Po pierwsze, jego regularne stosowanie powinno ujędrnić skórę, przywrócić jej naturalny koloryt oraz dobrze nawilżyć. Po drugie, po dość krótkim czasie powinniśmy obserwować stopniowe spłycanie się zmarszczek, nawet tych bardzo głębokich. Ostatnim efektem powinna być zwiększona produkcja kolagenu oraz bardzo cennej dla skóry elastyny.

Jak stosować?

Samo stosowanie tego produktu ogranicza się do tego, co każdy z nas robi w przypadku jakichkolwiek kremów. Wystarczy po prostu niewielką ilość wsmarować kolistymi ruchami bardzo dokładnie w skórę twarzy i ewentualnie na dekolcie. Producent ostrzega, aby podczas tego zabiegu skrupulatnie omijać okolice oczu. Krem powinno się stosować 2 razy dziennie i zaleceniem jest tutaj, aby nakładać go rano po przebudzeniu i wieczorem, krótko przed położeniem się spać.

Skutki uboczne?

Zastanawiacie się na pewno, czy stosowanie takiego produktu na pewno jest bezpieczne? Cóż, zamawiając z oficjalnego sklepu dostaje się gwarancję oryginalności, która ma się przekładać na pełne bezpieczeństwo stosowania. Ma to być efektem naturalnego składu, który jest odpowiedni dla każdej osoby, niezależnie od wieku.

Warto przy okazji wspomnieć o tym, że producent chwali się pozytywnym przejściem przez kremy badań aplikacyjnych. Według zapewnień, były one wykonane zgodnie ze standardami GCP, a więc test dotyczył ewentualnych negatywnych skutków działania czy reakcji alergicznych. Jeśli wierzyć informacjom podawanym przez firmę, badania niczego takiego nie wykazały.

Skład

Czas teraz poświęcić kilka chwil na omówienie samego składu. O kwasie hialuronowym już wspominaliśmy i dlatego nie będziemy powtarzać jego właściwości. Według producenta jest on głównym składnikiem kremu. Oprócz tego znajduje się w nim również kilka składników aktywnych. Są to:

 • witaminy z grupy B oraz witamina C i E;
 • olej z krokosza barwierskiego;
 • olej sojowy;
 • koenzym Q10.

Są to po prostu składniki wspierające działanie kwasu hialuronowego. Mają one odpowiednio odżywić skórę oraz zachęcić ją do zwiększonej produkcji kolagenu.

Opinie?

Jak na tle tych wszystkich informacji i obietnic od producenta wyglądają same opinie o kremie? Jest ich mnóstwo, część z nich pewnie ma charakter marketingowy, a inne mogą być zwykłym hejtem. Trudno więc zyskać absolutną pewność, że informacje te są prawdziwe. Na pewno jednak wynika z nich, że zdecydowana większość kobiet zauważa po pewnym czasie wyraźne wygładzenie oraz odżywienie skóry. Sporo kobiet w swoich opiniach potwierdza do tego działanie przeciwzmarszczkowe. Co prawda krem podobno nie jest w stanie całkowicie wygładzić bardzo głębokich zmarszczek, ale i tak zmniejsza ich widoczność.

Ważne z pewnością jest to, że producent udziela swoim klientom 90-dniowej gwarancji satysfakcji. To dobra informacja, gdyż można po prostu zamówić krem Alga DermoLift Elixir na próbę. Jeśli się nie sprawdzi, w okresie do 90 dni od zakupu można odzyskać swoje pieniądze.

Jaka jest cena i gdzie bezpiecznie kupić?

Skoro zeszliśmy już na temat pieniędzy, to nasz artykuł wypadałoby zakończyć informacjami o cenie oraz o możliwościach zakupu, prawda? Aktualnie produkt jest dostępny za 89 zł, choć musimy podkreślić, że jest to cena po rabacie, z którego na chwilę obecną może skorzystać każdy.

Sprzedaż kremu prowadzona jest na oficjalnej stronie producenta. Sklep ten jest jedynym miejscem z możliwością zamówienia produktu w 100% oryginalnego. Firma informuje bowiem, że nie prowadzi żadnej dodatkowej dystrybucji.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Alga DermoLift Elixir - opinie:

 1. znacie może jakieś rzetelne wyniki badań dotyczących faktycznego wpływu kwasu hialuronowego na zdrowie człowieka? Wiem, że w zabiegach się go stosuje i w sumie forma tego suplementu brzmi fajnie, ale wolę się upewnić.

  Odpowiedz
 2. dziewczyny, pochwalcie się proszę swoimi efektami i spostrzeżeniami po stosowaniu tego kremu. Będę bardzo wdzięczna!

  Odpowiedz
 3. Jak długo czekaliście na pierwsze efekty wygładzania zmarszczek? W ogóle jest tutaj ktoś, kto już to kupił? Trudno znaleźć jakieś informacje na polskich portalach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz