Rak to nie choroba, tylko bardzo dochodowy biznes!

Nowotwory zdecydowanie cieszą się obecnie niechlubnym mianem choroby XXI wieku, która sieje spustoszenie na całym świecie. Z całą pewnością praktycznie każdy z nas ma lub miał w rodzinie, czy pośród znajomych kogoś, kto zmagał się z tym poważnym problemem.

Z roku na rok rosną diametralnie wydatki na leczenie tego problemu, i niestety wiele przesłanek wskazuje na to, że rak sam w sobie nie jest chorobą problematyczną, ale swego rodzaju biznesem, który ma przynosić niebagatelne dochody firmom farmaceutycznym. Skąd takie przypuszczenia?

Osoby zmagające się z nowotworem często bardziej są wykańczane nie samą choroba, a metodami leczenia, zazwyczaj chemioterapią, która sieje w organizmie ogromne spustoszenie i dość często nie przynosi niestety zamierzonych efektów. Gdzie w takim razie leży problem? Na leczenie nowotworów przeznacza się bowiem ogromne pieniądze, ale niestety zaledwie 5% z tych środków jest wykorzystywanych do poszukiwania nowych metod walki z problemem oraz czynników powodujących nowotwory!

Wiele wskazuje na to, że prewencyjna ochrona przed nowotworem po prostu nie jest opłacalna z punktu widzenia biznesowego. Firmy farmaceutyczne mogą bowiem zarabiać krocie nie na sprzedaży środków prewencyjnych, ale na samym leczeniu, które jak wiadomo im dłużej trwa, tym więcej można na tym zarobić.

Liczba osób, u których stwierdza się nowotwory oraz zgony w ich wyniku z roku na rok rośnie, a statystyki wyglądają dzisiaj po prostu przerażająco. Okazuje się jednak, że już ponad 80 lat temu, Dr Otto Warburg opublikował własne wyniki badań, w których udowodnił, że regularna suplementacja witaminą C oraz B17 bardzo skutecznie chroni przed rozwojem choroby nowotworowej. Badania te zostały trzykrotnie potwierdzone w ośrodkach badawczych, a sam ich twórca został z tego powodu laureatem Nagrody Nobla.

Odpowiednio prowadzona suplementacja w skuteczny sposób ogranicza komórkom rakowym dostęp do glukozy, uniemożliwiając tym samym ich rozwój. Dlaczego w takim razie w ogóle się o tym nie mówi? Z jakiego powodu te badania nie są kontynuowane, a ludziom nie poleca się przyjmowania witaminy C oraz B17?

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w wywiadzie, jakiego udzielił Dr Coldwell: LINK

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]