Collagen Select – naturalny kolagen w formie do suplementacji. Czy przywróci koloryt i świeżość skórze? Wasze opinie

O młodym i bardzo zdrowym wyglądzie włosów, skóry i paznokci na pewno marzy każda kobieta. Niestety pod tym względem natura dość mocno nas pokarała. Istotnym składnikiem jest tutaj bowiem kolagen, który organizm produkuje samodzielnie, ale proces ten przestaje być efektywny już nawet przed osiągnięciem 30 roku życia.

Desnoran – czy jest to skuteczny środek na problemy z chrapaniem? Wasze opinie

Dla jednych problem chrapania nocnego wydaje się być mocno zabawny, przez dość interesujące dźwięki wydawane przez chrapiące osoby. W przypadku związków partnerskich czy małżeńskich i ogólnego wspólnego mieszkania, problem przestaje być jednak zabawny. Wystarczy bowiem jedna osoba, która regularnie i głośno chrapie, aby reszta domowników miała poważne kłopoty z zasypianiem i ogólną jakością snu.

Rhino Correct – korekta nosa bez operacji plastycznej. Czy naprawdę warto? Wasze opinie

Jednym z najważniejszych elementów twarzy determinującym jej wygląd jest nos. Zajmując kluczowe, centralne miejsce na twarzy, może nadać jej charakteru delikatniejszego lub nieco bardziej ciężkiego. Dotychczas jedyną możliwością korekty kształtu nosa była niezwykle bolesna i kosztowna operacji rhinoplastyki, czyli operacja plastyczna nosa.